Tunturi Suspension Trainer

TOP 25 v kategorii Závěsné posilovací systémy

Tunturi Suspension Trainer

MultiTrainer Tunturi Suspension Trainer - víceúčelový posilovač fungující na principu posilování vlastní hmotností. Systém se skládá z popruhů, které lze snadno uchytit do...
Garantovaný nákup z kulturistika.com

Do 3 dnů • 1 varianta218 Kč98 % • 4 247 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 511 320 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta109 Kč92 % • 230 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v FITHAM

Velmi kvalitní napodobenina TRX za mnohem lepší cenu.

Super

• , zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

Skvělá cena, zařízení bez chyby, skvělá dodací lhůta a komunikace.

Systém se skládá z popruhů, které lze snadno uchytit do dveří, na strom či jiný opěrný bod. Konce popruhů jsou opatřeny měkkými úchopy pro ruce a nohy. Jednoduchý, ale velmi efektivní systém posilování proti vlastní hmotnosti se stal rychle velice oblíbeným druhem posilování u všech typů uživatelů hlavně pro svou vysokou účinnost a nízké pořizovací náklady. Po snadné instalaci umožňuje maximálně efektivně posilovat svalstvo celého těla. Hlavními přednostmi posilovače jsou vysoká účinnost, minimální rozměry a nízké pořizovací náklady.

Technické detaily: jednoduchý a účinný posilovací systém, kvalitní popruhy s nosností několika set kilogramů, konce popruhů opatřeny měkkými úchopy pro ruce, umožňuje velmi efektivní posilování všech svalových partií, snadná a rychlá instalace.

Nízká hmotnost, minimální rozměry, snadná manipulace, nízké pořizovací náklady, , univerzální systém uchycení umožňuje využití doma, v přírodě, na dovolené.

• Nosnost: 150kg
  • Barva: oranžová/černá.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v FITHAM

Velmi kvalitní napodobenina TRX za mnohem lepší cenu.

Super

• , zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

Skvělá cena, zařízení bez chyby, skvělá dodací lhůta a komunikace.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

• Chatrná konstrukce závěsu na dveře- po týdnu se mi vytrhla a hezky sem spadnul. NEBEZPEČNÉ!!!
    • Tam kde je střed popruhů není žádná aretace (stačilo by jakoby oko) a pokud lezete jako do kliku je to nepohodlné a vlastně i nebezpečné...
    • nastavení délky popruhu nic moc
    • system z li.lu kromě chybějících madel na konci kvalitnější

Pro mně velké sklamání- kvalita mizerná- po jednom pádu se bojím používat a vracím.

• , zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

• Super závěsný systém....baví mě i jeho skladnost,můžu ho vzít v přenosném obale kam jen chci
    • Na nic jsem nepřišla

• Kvalitní provedení výrobku
    • Perfektní zpracování
    • Kovové přezky
    • Téměř jako originál (TRX) jen za rozumnější cenu

Tunturi Suspension Trainer je hodně moooc podobný TRX. Liší se snad jen barva. Cvičila jsem s originálem TRX a Tunturi mi přijde úplně stejné, až na to že není žluto-černé ale oranžovo-černé. V popisu produktu nebylo uvedeno, z jakého materiálu jsou přezky. Velmi mě potěšilo, že jsou kovové. Sáček na uložení popruhů je taky super. Oko na připnutí systému kolem stromu nebo trámu je dostatečně velké. Návod na cvičení v češtině je hodně skromný, ale to na kvalitě neubírá. Věděla jsem, co kupuji. Měla jsem ozkoušené TRX ze cvičení s trenérem, takže stejně používám cviky, které znám, nebo pomůžou videa na internetu. TRX jsem nechtěla kvůli ceně. Tunturi je za slušnou cenu super výrobek. OK, asi by se to dalo vyrobit doma levněji, ale zase pro mě je důležitější bezpečnost, když na tom visíte vahou skoro celého těla. Doporučuji všem, kdo si chtějí zpestřit domácí cvičení.

• , zakoupeno v 123shop.cz

• Dobra kvalita
    • Bez připomínek

Byla jsem absolutně spokojena

• , zakoupeno v FITHAM

Toto mě již obtěžuje, nezlobte se . Příště doporučuji stručnější dotazník.

• , zakoupeno v FITHAM

• snadná manipulace, můžu s ním cvičit kdekoliv, posílí celé tělo, snadné užívání i pro začátečníky
    • ocenila bych, kdyby byl úchyt do stropu součástí balení

Jsem naprosto spokojená, můžu ho vzít sebou kamkoliv, protože je velice skladný. Skvěle se na něm cvičí, vhodný i pro začátečníky a "lenochy", protože stačí vážně cvhilka a člověk to cítí. Člověk cvičí s vlastní vahou a záleží na sklonu těla, takže si člověk může postupně přidávat zátěž, tím že se více "položí".
    I když je cena na můj vkus docela vysoká (na to, že se jedná jen o dva popruhy), rozhodně je to jako mít doma posilovnu a ve finále člověk ušetří.
    Tento produkt jsem si vybrala, protože jsem sama navštěvovala hodiny TRX a moc mě zaujaly, ale byly také celkem drahé, proto jsem investovala do vlastních pásů.