Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryHeureka pro vás vybírá kvalitní obchodyJak je vybíráme?

Proč použít tlačítko Koupit na Heurece?

Je to jednodušší, rychlejší, nakoupíte z více obchodů najednou a bezpečně. Údaje vyplníte jen jednou, s reklamací vám pomůžeme a garantujeme vrácení peněz.

Nejlevnější nabídky THERA-BAND posilovací guma 2 m, modrá, extra silná

Další nabídky obchodů (63)

THERA-BAND posilovací guma 2 m, modrá, extra silná - Specifikace

Výrobce

Thera-Band

opravit

Typ

posilovací gumy

opravit

Zakoupením posilovací gumy Thera-Band se vám do ruky dostává mimořádně efektivní cvičební pomůcka, s jejíž pomocí procvičíte skutečně každou část vašeho těla. Nejčastěji posilovací guma nalézá využití v rehabilitacích nebo při cvičení doma, stále častěji se však posilovací gumy používají i při skupinový lekcích ve fitness nebo pro navýšení zátěže v tréninkových programech profesionálních sportovců. Díky minimálním rozměrům si posilovací gumu můžete vzít všude sebou, takže si s ní můžete zacvičit třeba i v práci, v parku nebo na dovolené. Videonávody cvičení s posilovací gumou Thera-Band Videonávody základních cviků s posilovací gumou Thera-Band naleznete zde. Co znamená barva posilovací gumy? Posilovací gumy Thera-Band jsou součástí progresivního tréninku Thera-Band...

celá specifikace

Recenze THERA-BAND posilovací guma 2 m, modrá, extra silná

Ověřený zákazník Pilulka.cz

Lucie

Přidáno: 10. května 2017

Zakoupeno v Pilulka.cz

100%

Nedoporučuje produkt

Blbé je, že nelze odhadnout, jak silný pás koupit přes net - jak velký odpor klade. Přestože u modrého píšou SILNÝ, je to nic moc.O těch slabších (žlutý, červený, zelený) nemluvíc. Koupila jsem všechny čtyři počínaje žlutým a dala jsem je nakonec dětem na hraní a na cvičení používám pružinový posilovač.

» Všechny recenze produktu (2)

Vývoj ceny THERA-BAND posilovací guma 2 m, modrá, extra silná