Spophy Flossband oranžový 5 cm x 2 m

Garantovaný nákup z Rehabilitační pomůcky

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 163 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 760 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč18 neověřených recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta99 Kč86 % • 1 846 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta89 Kč921 neověřených recenzíDalší informace

• Splňuje účinnost
    • Kvalita
    • Napomáhá regeneraci
    • Výběr barev

Flossband využívám po náročném tréninku pro regeneraci svalů. Určitě doporučuji všem sportovcům, kteří se chtějí druhý den cítit jakoby předchozí den neměli žádný těžký trénink. Libí se mi, že po každodenním používání nejsou vidět známky opotřebovanosti.

• Odolný
    • Kvalitní
    • Jednoduchý prostředek na uvolnění svalů

Používám hlavně na regeneraci a k uvolnění svalu, spokojenost.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Urychluje regeneraci
    • Kvalitní produkt

Ještě jsem po zakoupení nevyzkoušel, ale mám s ním zkušenosti ze soustředění, kde nám flossband od Spophy doporučoval náš fyzioterapeut. Je to pecka, doporučuji.

Kompresní terapeutické gumy Spophy Flossband jsou skvělým pomocníkem v rámci sportovní fyzioterapie, protože pomáhají terapeutům a sportovcům dosáhnout plného zdraví a vyšších sportovních výkonů.

Elastické vlastnosti Spophy Flossbandu vyvolávají kompresi poškozených nebo přetížených míst v pohybovém aparátu, která následně podporuje rychlejší regeneraci fascií, šlach, svalů a kloubů.

Aplikaci Spophy Flossbandu je vhodné kombinovat s následným manuálním ošetřením fascií, s mobilizací kloubů nebo s aktivním a pasivním pohybem v daném pohybovém segmentu. Právě kombinace pohybu a aplikace kompresní gumy umožňuje navrátit pružnost a pohyblivost všem měkkým tkáním, které bývají velmi často ve svém pohybu navzájem omezené, což přímo zvyšuje rozsah pohybu v příslušných kloubních spojeních. Reflexní prokrvení po odstranění kompresní gumy z těla napomáhá odvodu nežádoucích produktů látkové výměny z poškozeného místa a přívodu potřebných živin a tekutin, čímž se přirozeně zlepší buněčná regenerace. Dráždění povrchových receptorů v oblasti kůže, které vzniká v průběhu aplikace Spophy Flossbandu navíc pomocí tzv. "vrátkové teorie bolesti" tlumí chronickou, ale i akutní bolest pohybového aparátu. Právě při akutním úrazu hraje aplikace Spophy Flossbandu významnou roli, neboť dokáže výrazně snížit bolestivost a efektivně zmenšit poúrazový otok.

Spophy Flossband je na rozdíl od mnoha jiných kompresních terapeutických gum, vyroben z vysoce kvalitního přírodního kaučuku, který zajišťuje dlouhou životnost a elasticitu. Díky tomu je Spophy Flossband prakticky nezničitelný i během pravidelného používání a je nenáročný na údržbu.

Spophy Flossband je dostupný ve dvou barevných variantách a je jen na terapeutovi nebo sportovci, aby zvolili vhodný Flossband v závislosti na ošetřované lokalitě a způsobu použití. Oranžový Spophy Flossband je elastičtější a poskytuje menší míru komprese. Je vhodný pro prvotní aplikaci u všech osob, které ještě neměli možnost se seznámit s metodou "tissue flossing" a také k aplikaci na menší klouby a svalové partie. Černý Spophy Flossband je vhodný pro použití v oblasti větších kloubů a objemnějších svalových skupin. Spophy Flossband je dostupný v šířce 5 cm a délce 2 m. Objevte kouzlo metody "tissue flossing", která efektivně zapadá do terapeutického konceptu sportovních terapeutů.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek59 Kč98 % • 621 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

• Splňuje účinnost
    • Kvalita
    • Napomáhá regeneraci
    • Výběr barev

• Odolný
    • Kvalitní
    • Jednoduchý prostředek na uvolnění svalů

Používám hlavně na regeneraci a k uvolnění svalu, spokojenost.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Urychluje regeneraci
    • Kvalitní produkt

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Rehabilitační pomůcky

• Dobře se s ním pracuje
    • Materiál

Na tuto flossbandovou pásku jsem natrefil náhodou a přijde mi dobrá, několik značek jsem již vyzkoušel.