Spokey Squeezer

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Kukacka.cz

Ok

• , zakoupeno v Fitness-market.cz

• pro ženskou ideální domácí posilovátko
    • levné
    • rychle se opotřebuje

pružina na posilování bicepsů, vnitřní strany stehen ap.
    při každodenním použití brzy praskne (mně vydrží tak 1/3 - 1/2 roku)

• jednoduchý
    • účinný
    • pevný
    • zatím nic

Prostě klasický motýl. Na první pohled menší, než jsem čekal, ale svůj účel plní dobře. Mohl by mít větší odpor při stlačování, ale stačí natáhout ruce a "zabírá" pěkně. Mám ho především na procvičování prsních svalů a zatím perfektní.

Produkt nemá žádné parametry.

Fitness doplněk Spokey Squeezer: Spokey Squeezer je ideální domácí pomůcka na posilování paží a nohou. Spokey Squeezer je ideální domácí pomůcka na posilování paží a nohou. Posilovač je vyroben z kvalitních materiálů, kovová ramena jsou obalena měkkou pěnovkou pro pohodlné držení. Posunutím posilovače lze regulovat odpor. Díky jeho rozměrům se vejde do jakékoliv skříně a můžete ho použít kdykoliv. Je vhodný pro muže, ženy i děti. Délka je 53 cm a váží 420 g.

• , zakoupeno v Kukacka.cz

Ok

• , zakoupeno v Fitness-market.cz

• pro ženskou ideální domácí posilovátko
    • levné
    • rychle se opotřebuje

pružina na posilování bicepsů, vnitřní strany stehen ap.
    při každodenním použití brzy praskne (mně vydrží tak 1/3 - 1/2 roku)

• jednoduchý
    • účinný
    • pevný
    • zatím nic

• , zakoupeno v PT Servis

• vzhledem k mému je pro mě posilování s tímto posilovačem ideální

tento posilovač mám již po třetí, používám jej skoro každý den, určitě si jej znovu objednám opět v tomto obchodě

• , zakoupeno v Aktin.cz

• nezabírá místo
    • člověk si zamaká i doma bez fitka

jsem spokojená a doporučuju na domácí cvičení

• , zakoupeno v Vyprodeje24.cz

bezva výrobek za bezva cenu

• , zakoupeno v centrumsportu.cz

• zatím funguje perfektně, jsem zvědavá, kolik vydrží (podobné výrobky od konkurence vždy po několika měsících praskly)
  • , zakoupeno v SPORTnaNETU.CZ

Skladný posilovač, který využijete kdykoliv.

• , zakoupeno v Zdraví Online.cz

• Ty, kteří s tím umějí cvičit
    • -

Nelze najít databáze cviků, produkt mi je poměrně neznámý.

• , zakoupeno v Fitness-shop.cz

• lehký