Merco Fitness Multitrainer závěsný systém

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Pěkný dárek

• Naprosto dostačující pro domácí využítí! Byl nám doporučen od známého přímo tento typ, a recenze mel také dobré, cena přijatelná.....jsme spokojeni
    • Možná by to chtělo nějaký systém fixace, aby popruhy zůstaly ve stejné dálce - jen při určitých cvicích.
    • Návod na cvičení dosel částečně poškozen.

Doporučuji - pro domácí cvičení naprosto dostačující!

• , zakoupeno v www.e-sportshop.cz

Vyhovuje zcela mým potřebám.

• Plně funkční i za nižší cenu než originální produkt

Velmi dobré domácí posilování!!!

Produkt nemá žádné parametry.

Fitness Trainer Pink závěsný systém v růžovém provedení.

Merco Fitness Trainer Pink je víceúčelový posilovač pracující na principu posilování s vlastní hmotností. Systém se skládá z popruhů, které lze snadno uchytit do dveří. Konce těchto popruhů jsou opatřeny měkkými úchopy pro ruce a nohy. Jednoduchý, ale velmi efektivní systém posilování proti vlastní hmotnosti se stal rychle velice oblíbeným u všech typů uživatelů.

Po snadné instalaci Merco Fitness Trainer Pink umožňuje maximálně efektivně posilovat svalstvo celého těla. Hlavními přednostmi posilovače Merco Fitness Trainer Pink jsou nízké pořizovací náklady, vysoká účinnost a nenáročnost na skladování.

Vlastnosti:

• jednoduchý a účinný posilovací systém
  • kvalitní popruhy s nosností několika set kilogramů
  • konce popruhů opatřeny měkkými úchopy pro ruce
  • umožňuje velmi efektivní posilování všech svalových partií
  • snadná a rychlá instalace
  • nízká hmotnost
  • malé rozměry
  • snadná manipulace
  • nízké pořizovací náklady
  • univerzální systém uchycení umožňuje využití doma, v přírodě, na dovolené

Parametry:

• šířka popruhu 40 mm
  • síla popruhu 2 x 2 mm
  • maximální zatížení 120 kg

• , zakoupeno v Pěkný dárek

• Návod na cvičení dosel částečně poškozen.

Doporučuji - pro domácí cvičení naprosto dostačující!

• , zakoupeno v www.e-sportshop.cz

Vyhovuje zcela mým potřebám.

• Plně funkční i za nižší cenu než originální produkt

Velmi dobré domácí posilování!!!

• , zakoupeno v Hsport.cz

• super rychlá instalace, skvělé cvičení
    • -

Dopuručuji, snadné umístění kdekoliv

• , zakoupeno v Hsport.cz

Tento produkt jsme si vybrali na základě doporučení známých a jsme s ním spokojeni

• , zakoupeno v Hsport.cz

• luxusní výrobek, pevný, praktický a příjemný materiál, skvělé balení

• super posilovačka

určitě doporučuji, teď ještě, aby byla vůle na posilování :-)

nemám čas

• , zakoupeno v Hsport.cz

• Skvěle procvičí celé tělo, zesílí trup, i když zrovna necvičím prvky pro trup
    • Chybí návod/instrukce pro základní složení a pospojování popruhů. Je to sice intuitivní a není na tom téměř co zkazit, ale jistý jsem si nebyl, a ženy (ne že bych je podceňoval) si nemusí být jisti ještě více.

Super všestranný cvičící nástroj, nevěřil jsem, že na tom mohu plnohodnotně cvičit paže, prsa, ramena, trup. Nikdy jsem se s touto pomůckou osobně nesetkal, ale slyšel jsem na to tolik chvály, že jsem neodolal a investoval do toho těch několik stovek. Alespoň mě to nutí cvičit a nepromrhat ty peníze :-)

• , zakoupeno v Sport365.cz

• super cena
    • kvalitní kovové přesky
    • pohodlná držadla

Chtěla jsem si pořídit TRX, ale zarazila mě ta cena. Tolik tisíc za popruhy opravdu ne. Tohle je výborná varianta, která splnila mé očekávání a hlavně účel. Mohu jen doporučit.