JOEREX Hula Hoop 90cm 4900

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v SportHabaček

• Vyhovuje, přesně to, co jsem chtěla. Baví mě cvičit díky této obruči.
    • Mohla jsem si vybrat barevné provedení.
    • Nemám co vytknout.

Obchod jsem využila na doporučení, nelituji. Jsem naprosto spokojena. Určitě doporučuji tento obchod.

trochu těžší

• pevný, dobrá cena, tak akorát těžký

Produkt nemá žádné parametry.

Populární opletená obruč 90cm zn. Joerex

• hmotnost: 1100g.
  • 90 cm (průměr trubky 35mm.)
  • různé barevné varianty

Díky své hmotnosti se tento výrobek řadí mezi nejprodávanější obruče zn. Joerex

• , zakoupeno v SportHabaček

• Vyhovuje, přesně to, co jsem chtěla. Baví mě cvičit díky této obruči.
    • Mohla jsem si vybrat barevné provedení.
    • Nemám co vytknout.

trochu těžší

• pevný, dobrá cena, tak akorát těžký
  • , zakoupeno v SportHabaček

• Zakončenie materiálu, ktorým je obruč ovinutá je riešené len prelepením lepiacou páskou (čo síce nieje estetické, ale zatiaľ to drží a vzhľadom k nízkej cene je to podľa mňa v poriadku)
  • , zakoupeno v SportHabaček

• Hmotnost kruhu je někde okolo 600 g, takže se s ním dobře pracuje. Líbí se mi provedení. Jsem začátečník a kruh mi vyhovuje.

Mohu doporučit dospělým - začátečníkům, kruh je sice malinko těžší, ale rozhodně nezpůsobuje otlaky nebo nepříjemné pocity při točení.

• , zakoupeno v SportHabaček

• Dobrá cena v poměru s kvalitou
    • Zakončení omotávky je pouze lepící páskou

Pro začátečníky a na cvičení doporučuji.