INSPORTLINE Flexi Bar

TOP 45 v kategorii Ostatní fitness nářadí

INSPORTLINE Flexi Bar

Jednoduchá univerzální cvičební pomůcka, vyšší obtížnost, napomáhá posílení zad, pánevního dna a břišního svalstva. Kmitací tyč inSPORTline Flexi Bar Strong je jednoduchá,...
Garantovaný nákup z inSPORTline.cz

Skladem • Více variant99 Kč87 % • 1 845recenzíDalší informace

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

Vhodný pro začátečníky a ženy. Koupil jsem i variantu pro pokročilé ale tato je opravdu pro začátek lepší a za tuto cenu je to super produkt. Cvičil jsem i s jinými značkami a má to stejný efekt. Takže doporučuji

• lehké, skladné
  • , zakoupeno v inSPORTline.cz

Skvělý pomocník při zpevnění těla, vhodné ke cvičení doma, doporučuji také využít cvičební lekce na youtube.

Kmitací tyč inSPORTline Flexi Bar Strong je jednoduchá, avšak efektivní cvičební pomůcka. Zaměřuje se zejména na svaly v okolí páteře. Pravidelným cvičením s Flexi Bar Strong se lze zbavit bolesti zad, zpevnit svaly pánevního dna, hluboké břišní svalstvo a zádové svalstvo. Výhoda je v univerzálnosti - s kmitací tyčí lze cvičit v sedě, leže, ve stoje nebo i v pohybu a je vhodná pro všechny věkové a výkonnostní skupiny. Díky těmto vlastnostem je kmitací tyč inSPORTline Flexi Bar Strong oblíbenou domácí cvičební pomůckou.

Technický popis:

• varianta strong - vyšší obtížnost cvičení
  • zpevňuje a posiluje především svalstvo zádové, břišní a svalstvo pánevního dna
  • pravidelným cvičením se lze zbavit bolesti zad
  • pracuje na principu pravidelného kmitání
  • vibrace přecházejí do celého těla
  • délka: 160 cm
  • rozměr úchopu: 21 x 6 cm
  • průměr tyče: 3,1 cm
  • hmotnost: 570 g
  • materiál: TPR, sklolaminát

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant89 Kč97 % • 40 822recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace

• lehké, skladné
  • , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

Perfektní oživení při cvičení.

• , zakoupeno v Hsport.cz

byl mi doporučen mou fyzioterapeutkou, předem jsem si jej vyzkoušela na sobě na rehabilitacích a nadchlo mě, jak je to jednoduché a přitom náročné a účinné.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

Tyč je přesně taková, jak jsem od ní čekala. Nastudovala jsme si nějaké cviky jen z internetu, takže jsem začátečník, ale rozhodně cítím, jak při tom některé svaly pracují - svaly na rukou a člověk má zpevněné tělo. Takže produkt splňuje očekávání.

dobrá cvičební pomůcka

• , zakoupeno v newsport.cz

• Dobře se hodí pro posílení celého těla a hlavní je soustředění se na vykonávané cviky.
  • , zakoupeno v Fitvýživa.cz

chtěli to manželka se synem na cvičení, jsou spokojeni