HMS TM 01

Typ: posilovač Počítač: NE USB : NE Slim worker HMS TM01 Expandér TM01 je jednoduchá a osvědčená cvičební pomůcka, sloužící k tvarování stehenních svalů, pažích svalů, zad a...
Garantovaný nákup z PT Servis

Skladem • 1 varianta59 Kč88 % • 24 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant39 Kč64 % • 3 384 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 3 053 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč97 % • 1 091 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč96 % • 7 809 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta99 Kč95 % • 534 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek59 Kč98 % • 4 296 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč97 % • 7 209 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta90 Kč86 % • 1 354 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč97 % • 121 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč61 % • 965 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč85 % • 112 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v vasenakupy.cz

Tento produkt jsem už dříve používala několik let, měla jsem ho koupený v kamenné prodejně.
    Tento produkt však z těchto prodejen není k sehnání, využila jsem nákup přes internet a dobře jsem udělala.

• , zakoupeno v centrumsportu.cz

• Tento expander jsem již měla, byla jsem s ním maximálně spokojená, odvezl si ho syn, takže jsem si proto musela koupit nový.
    • Není žádné proti

Výborně se sním dá posilovat skoro celé tělo.

• Typ: posilovač
  • Počítač: NE
  • USB : NE

Slim worker HMS TM01

Expandér TM01 je jednoduchá a osvědčená cvičební pomůcka, sloužící k tvarování stehenních svalů, pažích svalů, zad a hrudníku.

Parametry:

• Expandér TM01 vyroben z ocelové trubky pokryté odolnou houbičkou
  • Kvalita materiálů, z nichž je expandér vyroben zajišťuje jeho odolnost, bezpečnost a komfort během cvičení

Záruka: 24 měsíců

• Šířka (cm): 18.00
  • Hloubka (cm): 8.00
  • EAN: 5907695510324
  • Záruční doba: 24 měsíců

Jednoduchá pomůcka pro procvičení nohou i paží.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 959 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek59 Kč98 % • 4 296 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta218 Kč97 % • 4 281 recenzíDalší informace

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v vasenakupy.cz

• , zakoupeno v centrumsportu.cz

• Není žádné proti

Výborně se sním dá posilovat skoro celé tělo.